Jak możemy pomóc dzieciom w Sudanie i RCA?

Projekt zakończony w 2012 r.

Prezentacja PowerPoint:

Jak_możemy_pomoc_dzieciom_w_Sudanie_i_RCA.ppsx

Mieszkańcy Afryki w ostatnim czasie doświadczyli ogromnej suszy i związanej z tym klęski głodu. W ramach projektu "Jak możemy pomóc dzieciom w Sudanie i RCA?" chcemy dowiedzieć się więcej o sytuacji w Afryce i dołożyć choć "kropelkę" naszej pomocy. A "kropla do kropli..." . Nawiązaliśmy kontakt z Polską Akcją Humanitarną i wzięliśmy udział w akcji "Studnia dla Południa" wspierając budowę studni w Sudanie Południowym. Projekt obejmował także akcję "Adopcji serca", którą kontynuujemy już od kilku lat w naszej szkole. Projektem opiekowała się p. B. Pilorz  a realizowały projekt m.in. uczniowie należący do Kółka biblijnego.